Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 18.06.2019, 12:48Жовтоводський ліцей


Меню сайту
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 293
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Літня школа 2018

31 травня в ліцеї розпочала роботу літня школа 2018. Цього року працює 10 груп математичного, фізичного, біолого-хімічного, мовного, історичного та геогріфічного напрямків. Кожна група має свою назву, емблему та девіз.

День перший був насичений різноманітними подіями. Учні 5-Б класу відкрили для себе багато цікавого про рослинний світ рідного краю і застосування лікарських рослин. "Алхіміки" з 7-Б класу тренувалися надавати першу медичну допомогу, готували розчини для обробки хімічних опіків, складали памя'тки з надання першої медичної допомоги для молодших школярів. Учні 7-А класу вчилися застосовувати на практиці педагогічний прийом сторітелінгу та створювали меми для запам'ятовування складних випадків наголошування слів. В мовній школі (8-Б клас) дізналися про символи чотирьох країн Королівства Великобританії, виготовляли національні символи Шотландії. Команда "Весела геометрія" (10 і/т клас) подорожувала країною Стереометричних Фігур. Під час першої зупинки в місті Призма збудували новий квартал Ліцейський. Дівчата з 10 б/х класу дізналися про новітні технології, які забезпечують комфорт та безпеку вдома, тоді як  дівчата з 10 ф/м класу займалися побудовою геометричних фігур на місцевості. Команда дослідників-проектувальників 6 класу складала план для майбутнього проекту будівлі ліцею.  У 8-А класі учні обговорювали цікаві факти про воду,  визначали відносну вологість повітря за допомогою психрометра. Команда 5-А класу відвідала туристичний гурток, де діти відчули себе справжніми альпіністами, познайомились з технікою автомоделювання і навчились керувати моделями автомобілів, взяли участь у майстер-класі з паперопластики. 

1 червня "Юні поліглоти" із 5-Б стали оформлювачами-художниками улюблених казок, захищали свої роботи англійською мовою, а інсценували їх українською. Учні 5-А класу до дня Матері виготовили вітальні листівки, відвідали "Математичне кафе", стали активними учасниками спортивних естафет. "Кілометри кілобайтів" із 6 класу навчилися робити розгортки геометричних фігур, створювали креслення майбутньої 3-D моделі ліцею. Учні 7-Б класу подорожували в пошуках мінералів, а "Дослідники" із 7-А мандрували куточками України, звертаючи увагу на збереження природи, вчилися використовувати технології мнемотехніки. Команда 8-А класу створювали меми про різноманітні географічні явища, дізналися про "гарячий лід" та "холодний окроп". Закінчили день психологічним тренінгом "Калейдоскоп професій". "Дослідники-історики" 8-Б класу презентували моделі Січей на Дніпрі, провели квест-гру "Загублена тема". Їх однокласники з творчої майстерні "іноземців" виготовляли шотландський рослинний "The thistle", відтворювали герб і прапор країни. Група "Дивограй" проводила презентацію учнівських робіт на основі ідейно-художнього аналізу творів українських письменників у таблицях, а математики 10 ф/м класу будували геометричні фігури на місцевості. Команда "Розумниці" вивчали основи біотехнологій та їх методи, спираючиь на інноваційні технології в побутовій техніці. 

4 червня учні 7-Б вивчали новий клас сполук оксиду, складали структурні формули. За допомогою дослідів допомагали воді стати густою. Велику зацікавленість викликало в учнів розв'язування цікавих задач. "Дослідники" з 7-А класу вчилися спрощувати і полегшувати процес вивчення рідної мови, нповнюючи його різноманітними цікавими формами. Вже улюбленим стало створення мемів до складних випадків наголошування слів. Історична секція 8-Б класу переглядала документальний фільм "І. Сірко", а потім проводили козацькі розваги. Закінчили заняття грою "П'ять копійок". Команда мовників провела день під гаслом "Чи знаєте ви Шотландію? Назвіть десять найцікавіших фактів про Шотландію". Учні 8-А класу провели опитування щодо використанні води в побуті серед учнів ліцею.   "Розумниці" з 10 б/х класу вирушили на природу і отримали безліч позитивних емоцій. Досліджували тваринний і рослинний світ місцевого біогеноценозу. Команда "Апельсини" відвідали пожежну частину № 39. Ознайомились з особливостями роботи оперативно-рятувальної служби і відчули себе справжніми пожежниками. Фразеологічне інтелектуальне шоу викликало в учнів 10 і/т велике захоплення: і фразеологічний числограф, і фразеологічна плутанина, і двобій капітанів принесло учасникам незабутні враження.

5 червня "Юні поліглоти" з 5-Бкласу провели бібліотечний урок на базі ЦДТ з теми "Екологічна галявина", девізом якого стали слова "Природа просить порятунку земним шопотом лісів". Учні 7-Б класу створювали інфографіку "Бабусині огірочки". З великим ентузіазмом ліпили вареники, а потім смакували ними.  Команда "Розумниці" 10 б/х класу переглядали відео про "розумні" міста, новітні технології, які допомагають зробити наше життя максимально комфортним. Переглядаючи відеоматеріал про плісняву, підготували мікропрепарати на занятті з біології. Команда "Весела геометрія" сьогодні прибула в країну Піраміда. Навчилися знаходити площу бічної поверхні, повної поверхні та об'єм піраміди. Дівчата з 10 ф/м  класу, будуючи модель тетраедра з розгортки трикутника, довели, що "математика не суха, тосклива, ні. Математика – красива!" Учні 8-А здійснили екскурсію на водоканал. Багато нового дізналися про водопідготовку та водопостачання міста. Спробували щойно очищену воду. Історики з 8-Б проводили квест-гру "Пошкоджений документ", "Зашифрований документ". "Дослідники" з 7-А класу запускали повітряну кулю, висунули ідеї стосовно конструкції пальника. Команда "Кілометри кілобайтів" займалися розвитком своєї логіки за допомогою спеціальних програм, навчилися складати агамографи.

6 червня "Алхіміки" приймали участь в майстер-класі по прикрашенню пряників. Провели веселі спортивні змагання на майданчику. "Апельсини" відвідали кінологічну службу міста. Ознайомилися з особливостями роботи кінологів, спостерігали за дресируванням службових собак. В 5-Б класі пройшла година літератури разом із письменником рідного краю Валентином Немерисом та його повістю "Аравійська пустеля". П'ятикласники перелетіли від річки Орелі в піски Аравійської пустелі. Учні 7-А класу познайомилися з історією розвитку авіації, з етапами створення літаків в різних державах світу за архівними даними відеоматеріалів. У бібліотеці ЦЛТ провели аукціон "Заплутаними стежинами". З великим задоволенням діти відшукували життєвий шлях того чи іншого літературного герою. Історична секція 8-Б класу створювали макети Запорізьких Січей із солоного тіста. Мовна секція вивчала англійський етикет, англійські традиції, готували чай за англійським рецептом.  Групу "Весела геометрія" 10 і/т гостинно приймала родина "Королівських циліндрів", без якої в житті обійтися неможна. Учні зробили висновок, що це фігура надзвичайно важлива. "Розумниці" досліджували за допомогою комп'ютерних тестів свої психологічні особливості та типи пам'яті, що викликало бажання збирати матеріали для проектів. На біології переглядали наукові відеоматеріали з теми ЕКЗ та вивчали причини і наслідки порушень репродуктивної системи людини. П'ятий день літньої школи для учнів 6 класу розпочався зі спортивних розваг. Веселий волейбол та баскетбол принесли дітям гарний настрій. З великим ентузіазмом і в запеклій боротьбі проходило змагання між "Морськими левами" та "Ховрашками". Учні 8-А класу вивчали стан водних ресурсів України та Дніпропетровщини. В результаті дослідів "Крижаний кораблик" вияснили, чому корабель зроблений з льоду не тоне у воді.

7 червня дівчата з 10 ф/м та 10 і/т класів мандрували в "Океані Великих Геометрів". Знайшли відповідь на питання "Чому в кінотеатрів ми завжди співпрацюємо з Рене Декартом?" Переглядали уривки із вистав за творами українських драматургів, стали артистами театру під час інсценізації уривків. "Розумниці" знову поринули у світ сучасних технологій. Справжнім подивом для них було те, що принтер може виготовити дім, машину, взуття та моделі людських органів. Команда 8-Б створювали власний тартан для виготовлення шотландського кілту. Дослідники-архітектори займалися оздоблення макетів Запорізьських Січей. Учні 6 класу продовжували роботу над моделюванням, створювали проекти власних квартир і відчули себе справжніми дизайнерами. Команда 7-А під час перегляду фільму "Велетень" побачили яскравий приклад ефекту синергії. Хіміки-математики із 7-Б працювали з геометричними фігурами, складали орігамі журавля та кусудаму. В  творчій майстерні 5-Б виготовляли паперові квіти. День спортивних та інтелектуальних змагань у 8-А класі пройшов під гаслом: «Не кажи не вмію, а кажи навчусь!» Команда «Апельсини» визначали величину і вид кута за допомогою орігамі, грали в лексичні ігри зі темою «Одяг», створювали власні колекції одягу. 

8 червня команда "Scotish Rose" 8-Б продовжували знайомство з Шотландією. Highland games - це сила та мужність; такі види змагань ми ще не бачили. Історична секція переглянули фільм "Тарас Бульба" та провели квест "Загублена подія". Учні 8-А класу провели експеримент "Наживка для льоду" та з'ясували, чому нитка примерзає до льоду; дізналися, яку роль явище замерзання і танення льоду на водоймищах відіграє в природі. Потім "Дельфіни" продовжили працювати над виготовленням макету "Штучні водойоми". "Весела геометрія" 10 і/т класу потоваришували з родиною конусів. Знайомство з родиною конусів вийшло на славу, зібралися всі члени родини - вісь, висота, вершина, радіус основи, твірна та інші; дівчата дізналися багато цікавого про цю родину - виявляється всі вони є нащадками славетної королівської лінії тіл обертання. "Алхімики" з 7-Б складали інтерактивні ігри в програмі "Learning Apps". Учні 6 класу конструювали макет нашого рідного ліцею; виявилося, що розібратися в планах будівель, кресленнях та розрахунках не так і просто; але нам все під силу! Учні 5-Б класу відвідали літературно-інформаційну галявину під гаслом "Літечко зустрічай, а читати не забувай". Всі мали змогу поринути в світ сучасної дитячої та підліткової літератури; прогулянка парком дала силу, настрій та велике задоволення. Команда 7-А відвідали бібліотеку СЮТа, ознайомилися з творами сучасних письменників; потім виготовляли повітряного змія; досліджували призначення елементів його конструкції, готували елементи до монтажу, готували змія до польоту. "Апельсини" з 5-А відвідали Жовтоводський музей ім. Ю. Пригожина, ознайомились з історією рідного краю, взяли участь у майстер-класі з виготовлення фоторамки. "Розумниці" із 10 б/х продовжували роботу над стіннівкою, що поєднує біологію та інформатику; неймовірно весело та цікаво проходила робота з пластеліном.

11 червня команда "Весела геометрія" була в гостях у Великої кулі. М'яч з грецької має назву "Сфера". Тому фігура, яка обмежує кругле тіло обертання і називається сферою. Сфера і куля відомі геометричні фігури. При цих словах ми уявляємо собі сферу чарівника Гендальфа, або повітряну кулю, на якій можна облетіти землю, або смачні цукерки, які самі просяться, щоб їх коштували. Яка ж прекрасна ця країна Геометрія та її мешканці. Команда 6 класу конструювали 3D модель ліцею за допомогою спеціальної програми, а потім втілювали в життя наш проект. Краще за них ліцей не знає ніхто. Учні 7-Б класу вивчали солі, ознайомилися з мінеральними добривами. Приготували розчин для висаджених квітів. Складали геометричні фігури. "Агенти змін" проводили квест-гру "Дніпром козацьким". Особливо сподобалась гра "Доля пам'яті – долоня помилок". "Scotish Rose" малювали лохнеське чудовисько. Цікавою була розмова англійською на тему: "Чи справді існує лохнеське чудовисько"? "Дослідники" із 7-А вирішували питання про чистоту рідної мови в м. Жовті Води. Об'єктами досліджень були бігборди та рекламні оголошення. На фізиці вивчали роль атмосферного тиску в повітроплаванні і його вплив на людину. Команда "Розумників" завершували роботу над міні-проектами, переглядали відеоматеріали стосовно генної інженерії та її роль в житті людини. Команда "Дивограй" прослухали лекцію на тему "Ділове мовлення". Складали тексти ділових паперів. Визначали стилі та типи мовлення. Учні 8-А проводили досліди із зубочистками та милом, щоб зрозуміти дію пральних порошків на білизну. Розглянули вплив пральних порошків на довкілля. Створювали інфографіку на тему «Забруднення водних ресурсів»."Апельсини" грали в математичну гру "Сірники не іграшка". Виготовляли пряники, грали в лексичні ігри за темою "Їжа", проводили досліди за англійською рецептурою.

12 червня "Розумниці" презентували тренерам та однокласникам літні проекти, які поєднували як інформаційний, так і біологічний аспекти. В 8-Б класі пройшов психлологічний тренинг "Міркуємо про майбутнє малюючи". "Апельсини" розв'язували цікаві задачі з математики, грали в англомовне лото та лексичні ігри  за темою "Кольори". Учні 7-Б класу вчилися спілкуватися без "гострих кутів". Команда 6 класу завершували оздоблення макету ліцею. Працювати над однією ідеєю великою командою виявилося нелегко, але дуже цікаво та результативно. Учні 8-А класу проводили експеримент "Веселка в кольорах", в результаті якого побачили підтвердження явища підняття води по капілярах. Порівнювали різні способи очищення води. Команда "Scotish Rose" продовжили знайомство із національними святами Шотландії. Провели цікаве змагання на звання найкращого читача поезії шотландського поета Р. Бернса, а також гру "Долонями пам'яті, долонями помилок". До "Веселої геометрії" завітала фізика. Дівчата виявили, що геометрія та фізика мають багато спільного: тіло, кинуте під кутом до горизонту, летить по траєкторії, що є параболою; в лінзі використовується подібність трикутників. Учні 5-Б класу мандрували сторінками дитячих журналів. "Дослідники" продовжували створювати лайфхаки для кращого засвоєння ріної мови. З алфавіту складали вірші, створили пам'ятки для написання транскрипції, придумували та ілюстрували мнемонічні вирази для запам'ятовування класифікації звуків. Із захопленням запускали створеного власними руками повітряного змія. 

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Наукова спадщина

  Приєднуйся до друзів
  та слідкуй за новинами!


  Copyright MyCorp © 2019