Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 23.03.2019, 03:47



Жовтоводський ліцей


Меню сайту
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 287
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші досягнення

Участь у міських олімпіадах

Підсумки участі в олімпіадах за 2014-2015 н.р.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і конкурсів за 2012-2013 н.р.

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і конкурсів за 2011-2012 н.р.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

1.  Чумак Тимофій (7-А клас) - І місце;

2.  Слабко Дмитро (7-А клас) - І місце;

3.  Іванченко Мілана (8-А клас) - ІІІ місце;

4.  Рудякова Єлизавета (9-А клас) - І місце;

5. Тищенко Станіслав (9-А клас) - ІІ місце;

6. Діденко Дмитро (9-А клас) - ІІ місце;

7. Яковченко Олександр (9-А клас) - ІІІ місце;

8. Арсеменко Михайло (9-А клас) - ІІІ місце;

9. Довганюк Ганна (10 ф/м клас) - І місце;

10. Омельченко Катерина (10 ф/м клас) - І місце;

11. Якимчук Катерина (11 ф/м клас) - ІІ місце;

12. Курило Ганна (11 ф/м клас) - ІІ місце;

13. Грек Павло (11 ф/м клас) - ІІІ місце;

14. Синецька Ганна (11 ф/м клас) - ІІІ місце

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

1.  Хлопонін Кирило (8-А клас) - ІІІ місце;

2.  Перерва Роман (8-А клас) - ІІ місце;

3.  Медвецька Тетяна (8-А клас) - ІІ місце;

4.  Христич Олександр (8-А клас) - ІІІ місце;

5.  Діденко Дмитро (9-А клас) - ІІ місце;

6.  Рудякова Єлизавета (9-А клас) - ІІІ місце;

7.  Омельченко Катерина (10 ф/м клас) - ІІІ місце;

8.  Грек Павло (11 ф/м клас) - ІІІ місце

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

1.  Горяний Сергій (8-Б клас) - ІІІ місце;

2.  Чорнопольська Юлія (10 б/х клас) - ІІІ місце;

3.  Цапяк Кіра (11 б/х клас) - І місце;

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

1.  Панченко Марина (10 б/х клас) - ІІІ місце;

2.  Кушнарьова Анастасія ( 11 ф/м клас) - ІІ місце;

3.  Цапяк Кіра (11 б/х клас) - ІІІ місце

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики (програмування)

1.  Ужва Дмитро (9-А клас) - І місце; Представник команди Дніпропетровської області

на ІV етапі Всеукраїнської олімпіади

2.  Яковченко Олександр (9-А клас) - ІІІ місце;

3.  Арсеменко Михайло (9-А клас) - ІІІ місце;

4. Грек Павло (11 ф/м клас) - ІІ місце

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики(інформаційні технології)

1.  Сидоренко Ліза (10 б/х клас) - ІІІ місце

 

Переможець ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

1.  Синецька Ганна (11 ф/м клас) - ІІ місце

 

 

 

Переможець обласного конкурсу ім. Т. Шевченка

1.  Синецька Ганна (11 ф/м клас) - І місце

 

 

 

 

 

Переможець обласного конкурсу "Собори наших душ"

1.  Синецька Ганна (11 ф/м клас) - ІІ місце

 

 

 

 

 

Переможці ІІІ етапу Малої Академії Наук

1.  Синецька Ганна (11 ф/м клас) - ІІ місце (секція української мови та літератури);

2.  Карабан Олена (11 ф/м клас) - ІІІ місце (секція української мови та літератури);

3.  Курило Ганна (11 ф/м клас) - ІІІ місце (секція української мови та літератури);

4.  Якимчук Катерина (11 ф/м клас) - ІІ місце (секція фізики)

 

Переможці обласного конкурсу з інформаційних технологій "Комп'ютерна перлинка"

1.  Бухтіяров Руслан (6-Б клас) - ІІІ місце;

2.  Вагіна Богдана (6-Б клас) - ІІІ місце

 

Переможці обласного конкурсу з інформаційних технологій "Мікроша"

1.  Курило Ганна (11 ф/м клас)  - ІІ місце (номінація офіс);

2.  Боромолов Ігор (11 б/х клас)  - ІІ місце (номінація web-дизайн)

 

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад і конкурсів за 2010-2011 н.р.

 

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Березень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites
  • Наукова спадщина

    Приєднуйся до друзів
    та слідкуй за новинами!


    Copyright MyCorp © 2019