Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 22.01.2019, 01:20Жовтоводський ліцей


Меню сайту
Категорії розділу
Ліцейські файли [89]
Поради психолога [6]
Міні-чат
200
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 285
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів

Головна » Файли » Ліцейські файли

Загальна інформація про ліцей
04.12.2011, 11:15

Інформація

про Комунальний заклад загальної середньої освіти

ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей

 м. Жовті Води

 

Повна назва закладу:

Комунальний заклад загальної середньої освіти ІІ-ІІІ ступенів Жовтоводський ліцей

Юридична адреса: 52201, м. Жовті Води

Дніпропетровської обл.,

вул. Гагаріна, 36.

Телефон: +38 (050) 986-26-74

Е-Маіl: lyceumzv@ua.fm

 

Директор закладу: Хапугіна Олена Миколаївна

Заступники директора:

 • Рудченко С.М., заступник директора з науково-методичної роботи
 • Крішен Є.Є., заступник директора з навчально-виховної роботи
 • Щербак Т.С., заступник директора  з виховної роботи

Девіз навчального закладу: «Спочатку люби - потім учи!»

 

Проблема, над якою працює педколектив: "Фундаментальна науково-практична довузівська підготовка особистості та її соціальна трансформація у відкритому громадянському суспільстві України".

 

Основними напрямками діяльності педколективу ліцею є:

підготовка інтелектуального потенціалу для держави через систему безперервної освіти ліцей - вуз - наука - виробництво;

-  забезпечення фундаментальної науково-практичної довузівської підготовки учнів, яка б сприяла свідомому вибору професії в залежності від рівня розвитку, нахилів кожного ліцеїста;

тісна співпраця з вузами у створенні середовища для подальшого розвитку інтелектуалу обдарованих випускників, залучення їх до наукової діяльності і співробітництва з ліцеєм;

-   широке співробітництво з науковими центрами, впровадження науки та передового досвіду в педагогічний процес, підготовка висококваліфікованих освітянських педпрацівників;

-   виховання інтелігентної особистості, справжнього громадянина незалежної України у світі концепції національного виховання.

Характеристика закладу: ліцей природничо-наукового навчання - елітарний державний навчальний заклад нового типу. Створений в 1991 році. Статус закладу затверджено рішенням міськвиконкому м. Жовті Води №181 від 12.04.1991 року та рішенням міжвідомчої акредитаційної комісії № 4 від 12.08.95 р.

За 27 років існування в ліцеї створена система навчання та виховання, яка забезпечує атмосферу творчого пошуку учнів і викладачів, їх плідну співпрацю, вільний розвиток особистості демократичного суспільства. Педагогічний     колектив     ліцею     сьогодні     це 37 висококваліфікованих викладачів, з них 3 педагоги - гранти Міжнародного Соросівського фонду, 8 учителів мають відзнаку "Відмінник освіти", 13 учителів - методистів, 1 старший учитель, 20 спеціалістів вищої категорії, 5 учителів І категорії.

Досвідом своєї роботи педагоги ліцею щедро діляться зі своїми колегами: їх роботи   постійно друкуються в обласних та державних виданнях   (журнал "Математика в школі", "Нива знань", газеті "Позакласний час", "Джерело", "Освіта України") досвід   викладачів ліцею   був   представлений на обласних ярмарках педагогічної майстерності в 2000 - 2012 роках.

В ліцеї 16 класів (з 5-го по 11-й). На трьох факультетах ліцею, фізико математичному, біолого - хімічному та інформаційно-технологічному навчається 417 учнів.

Навчальний заклад має необхідну матеріальну базу: 12 оснащених кабінетів, лабораторію інформаційних технологій, яка забезпечує комп'ютерну підтримку навчального процесу. Бібліотечний фонд складає більше 36 тис. екземплярів.

Свої різнобічні здібності учні мають можливість реалізувати і в позаурочній діяльності: вони активно приймають участь в роботі хореографічного гуртка "Натхнення" та гуртка "Ерудит" для розумних та кмітливих, удосконалюються в спорті, виступають на численних ліцейських вечорах, концертах, проводять дискотеки для ліцеїстів. В закладі створена учнівська організація самоуправління - ліцейське братство "Лїцинія", роботою якої керує Рада лідерів.

Ліцей є центром науково-методичної роботи в регіоні. Викладачами ліцею розроблені авторські навчальні програми, які поєднують як базисний державний і шкільний компонент, так і ліцейський компонент для розширення та поглиблення знань учнів із профільних предметів: математики, фізики, інформатики, хімії, біології, навчальний заклад підтримує тісний творчий зв'язок із НДІ педагогіки АПН України, проводить апробацію нових підручників. Одним із провідних напрямків діяльності ліцею є науково-дослідницька робота. Учні ліцею пишуть і захищають наукові роботи на кафедрах ліцею (кафедра математики, фізики, інформатики, кафедра природничих наук та гігієни людини, кафедра гуманітарних предметів). За останні роки в обласному та державному конкурсах МАН звання переможців вибороли 23 учня. Наукові роботи ліцеїстів друкуються як в обласних, так і в державних виданнях, таких як "Робоча газета", "Нива знань", "Освіта України", "Джерело", "Українське слово", "Смолоскипи".

Науково - експериментальна робота тісно пов'язана з підготовкою ліцеїстів до конкурсів та олімпіад різних рівнів. За роки існування навчального закладу вихованці ліцею вибороли 1002 призових місця в обласних олімпіадах з математики, фізики, хімії, біології, інформатики, української мови та літератури. Вихованці ліцею демонструють високі результати на державних і міжнародних олімпіадах: з інформатики - І, II місце в Україні, призове - в Нідерландах, з математики та фізики - І, II місце в Україні, золота медаль на міжнародній олімпіаді в Торонто (Канада).

Тільки в 2012-2013 навчальному році учні ліцею вибороли 45 призових місць в обласних предметних олімпіадах та конкурсах.

324 учня ліцею прийняли участь у міжнародному конкурсі з математики "Кенгуру 2013", а у Всеукраїнському конкурсі з фізики „Левеня" - 220 учнів, в інтерактивному Всеукраїнському конкурсі «Колосок» - 114.

Протягом 27 років всі 100% випускників ліцею стають студентами вузів. Навчальний заклад постійно підтримує постійний зв'язок з вузами за такими напрямками: проведення спецкурсів (КПІ, ДНУ, ХНА, ДХТУ, КНУ ім. Т.Г. Шевченка ), навчання учнів на ФДП (КПІ), заочні, регіональні олімпіади ( КПІ, ХНА, ДХТУ, МФТУ, МДУ ім. Ломоносова, КНУ ім. Шевченка, МЕІ, ДТУ, ДГА), консультування учнів – членів  МАН (ДДУ, КДУ ім. Шевченка, інститут освіти м. Дніпропетровська).

Категорія: Ліцейські файли | Додав: Nuto4ka | Теги: юридична адреса, Загальна інформація
Переглядів: 1081 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites
 • Наукова спадщина

  Приєднуйся до друзів
  та слідкуй за новинами!


  Copyright MyCorp © 2019